Masáže                                                                  

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Je to soubor masážních hmatů prováděných s léčebným zaměřením v určitém sledu na těle pacienta.

V dnešní době máme dostupné nepřeberné množství druhů masáží.

Ve své praxi se zaměřuji hlavně na masáže klasické využívající hnětení, tření a roztírání pro uvolnění ztuhlých svalů a úlevu od bolesti.
  • Relaxační masáž je vedena jemnějším tlakem navozujícím příjemné uvolnění
  • Sportovní masáž je naopak doporučenou terapií pro sportovce, kteří chtějí zkrátit čas potřebný k regeneraci a díky tomu i zvýšit tréninkové dávky

Používám jen ty nejlepší dostupné masážní oleje, především Mandlový a Kokosový olej.

  • Mandlový olej získaný ze sladkých mandlí je velice jemný pro citlivou a vysušenou pleť, proto jej také alergici dobře snáší.  Rychle se vsákne a nezanechává teměř žádnou lesklost.  Má hojivý účinek také při ekzemech, trhlinách na kůži či lupech.
  • Panenský kokosový olej je dokonalý jako pleťový a tělový olej. Je ideální také pro suchou a citlivou pokožku. V zimě ochrání pleť a rty před mrazem, v létě pečuje o kůži po opalování. Má přitom zvláštní schopnost ji regenerovat při spálení. Jeho složení je blízké tukům v pokožce, která proto olej ochotně přijímá a využívá.

Samozřejmě jsem schopná přizpůsobit se jakýmkoli Vašim požadavkům, doplnit základní olej o oleje aromaterapeutické (např. levandulový, eukalyptový či jasmínový).

Ideální délka trvání masáže je min. 60 minut včetně přípravy a následné relaxace.